Conforti Exclusive Safes to wyjątkowe przedmioty luksusowego wyposażenia wnętrz, potrafiące zaspokoić najbardziej wyszukane życzenia klientów, którzy mogą wybrać rozmiar, poziom zabezpieczeń oraz rodzaj materiałów pokryciowych.

Wnętrze, delikatnie oświetlone punktowym światłem LED może zostać wyposażone zarówno w lakierowane lub szklane półki, jak i w szuflady dowolnej wielkości. Szuflady te są wyściełane miękkim materiałem. Na żądanie klienta mogą zostać wyposażone w przegrody ułatwiające przechowywanie pierścionków, bransolet, kamieni szlachetnych, naszyjników, monet i tym podobnych.

Dostępne są również inne akcesoria, jak na przykład rotomaty utrzymujące zegarki z naciągiem automatycznym w ruchu. Conforti oferuje szeroki wybór dodatkowych zamków, certyfikowanych i polecanych za swą doskonałą trwałość i wielofunkcyjność:

  • Zamki kluczowe
  • Mechaniczne zamki szyfrowe
  • Zamki szyfrowe z klawiatura kodową
  • Biometryczne zamki na odcisk palca
  • Elektroniczne zamki kluczowe z mikroczipem

To, co stanowi o naszej wyjątkowości nie zawiera się tylko w pochodzeniu Made in Italy. Potwierdza je również doświadczenie, tradycja naszej pracy oraz wzornictwo, funkcjonalność i klasa wszystkich naszych produktów. Każdy klient ma inne wymagania. Z tego powodu wnętrza naszych realizacji są pomyślane tak, aby zaspokoić najbardziej wyszukane gusta wymagającej klienteli.